.

Co Vám ještě nabízíme

Váš starý, poškozený šperk jsme připraveni uvést do původního stavu za použití nejmodernějších technologii. Můžeme také využít starých částí Vasšeho šperku a upravit jej do nové podoby. Jsme schopni vytvořit původní slitiny, které odpovídají stáří šperku. Zajistíme tak přesný barevný odstín kovu a znovu umístíme do opraveného šperku. Váš starý šperk Vám bude opět přinášet radost.

RENOVACE ŠPERKŮ

info@goldatelier.cz

Technologie 3D nám umožňuje vytvořit trojrozměrný počítačový model, a po jeho odsouhlasení vyhotovit konečný výrobek. Tato technologie nám umožňuje co nejvíce se přiblížit individuálním požadavkům zákazníka na výrobek. Pomocí této technologie můžeme vytvořit přesné kopie jakéhokoliv předmětu. Popište nám, jaký šperk byste si přáli a my Vám jej vyrobíme na míru přesně podle Vašeho přání.

ŠPERK NA MÍRU

info@goldatelier.cz

Technologie 3D tisku umožňuje vyrobit přesné šperky a jedná se v současnosti o jednu z nejmodernějších technologických metod. Díky této technologii jsme schopni zrealizovat Vaše představy. Proměníme Vaše sny ve skutečnosti.

3D TISK

info@goldatelier.cz

Specializujeme se na technologii odlévání do ztraceného vosku. Způsob výroby odléváním se volí především pro výrobky složitých tvarů, které se nedají vyrobit jiným způsobem, jako je například obrábění nebo svařování. Šperky vyrábíme ve všech povolených ryzostech a váhách včetně zasazení syntetických i pravých kamenů a perel.

ODLÉVÁNÍ

info@goldatelier.cz

Galvanické pokovování se užívá především k vytvoření vrstvy s požadovanými na povrchu, který tyto vlastnosti postrádá (např. odolností vůči otěru a korozi, kluzkostí, estetickými vlastnostmi apod.). Nabízíme celkové i částečné galvanické pokovení širokou škálou odstínů zlata. Provádíme postříbření, rhodiování a niklování. Lokální pokovení bílou nebo černou rhodiovou tužkou je u nás samozřejmostí.

GALVANICKÉ POKOVOVÁNÍ

info@goldatelier.cz